O depresji, nerwicy, zaburzeniach odżywiania, fobii, uzależnieniach, kto kategoryzuje hotele

O depresji, forum o depresji


You are not connected. Please login or register

Leczniczy pomoc.

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Leczniczy pomoc. on Czw Sie 09, 2012 1:37 pm

Admin


Admin
Leczniczy pomoc.

Kilka słów dotyczących stosowania leków dla nerwic w uspokajające, leki przeciwdepresyjne). W przypadku neurotycznych stanów, gdy objawy choroby są bezpośrednio związane z czynnikami psychologicznymi i warunków życia, leki służyć rolę pomocników, osłabienie ciśnienie wewnętrzne i matowienie na przenikliwości skarg. Zazwyczaj są one określone przez krótki okres czasu. Głównym warunkiem zwrotu będzie poszukiwanie optymalnego rozwiązania konfliktu, a także w duchowym - pokora i skrucha.

W przypadku nerwic i neurotyczny podobnych stanów, phytotheraphy to wielka pomoc, to znaczy stosowanie ziół leczniczych o uzdrowienie. Ale będziemy pamiętać, że nie usuwa przyczyny nerwicy i tylko łagodzi objawy.

Tradycyjnie następujące zioła zostały wykorzystane: korzenie kozłka, mięta (liście), chmielu (szyszki) i Motherwort (trawa) i szorstką bedstraw Marsh (trawa), głóg (kwiaty), niemiecki rumianek, kminek. Oto przybliżona lista środków uspokajających, które mogą być wykorzystywane niezależnie - nie wymagają recepty (w Rosji): extract waleriana (lub nalewka), Valerianachel, procentowych, glicyna, ekstrakt Motherwort (lub nalewka), Novo-passit, Deprim, Valocerdin, preparatów uspokajających Nr 2, 3, Corvalol, Corvaldin, Adonis-Brom, Validol, Valocardin, krople Zelenin. Jak z nich korzystać i ich dawki, znajdują się zarówno we wkładkach lub na opakowaniu.

Rodzynki, suszone morele i miód działa korzystnie na układ nerwowy ...

Mówmy o uzdrowienie z miodem bardziej szczegółowo. Jego skuteczność jest dobrze znany: daje dobre wyniki w neurastenii i nadmiernego wysiłku nerwowego, po długich zadań i psychologicznie trudne.

Bułgarski naukowiec Stoimir Mładenow oferuje następujący schemat leczenia z miodem: 100-120 g. kwiatów miód na dobę przez 2,5-3 tygodnie. Trzeba wziąć 30 g. z miodem rano i wieczorem, a po obiedzie - 40 g. Wieczorem, miodu należy rozpuścić w szklance zimnej wody i pół pijany godziny przed snem. W 10-12 dni od początku leczenia, osób chorych lub korzystających z pre-choroby zaburzeń, jak sen reguły dobrze, zdobyć wigor, zwiększa zdolność ich pracy.

Zaletą hartowania organizmu Warto również wspomnieć. Fizyczny trud w czyimś siły, pracy w ogrodzie, bieganie światła, spacery, pływanie. Zmęczony kłopoty ciała dusza z drażliwość, nieprzyzwoite myśli.

Teraz zastanowimy się bezsenności, ponieważ zarzut ten jest wśród większości pacjentów z zaburzeniami nerwicowymi. Sen jest czułym barometrem moralny. Zmienia się ust pogarsza, poprawia) w zależności od naszych stanów duchowych i emocjonalnych. Jeden śpi słabo po krzywdzących rozmowach z grzechów, które wyniszczają duszy. Pan daje dobry, głęboki sen.

Powtarzamy dobrze znane prawdy tych pacjentów, których serca są otwarte na wiarę: jest to absolutnie konieczne, aby modlić się zarówno rano i wieczorem (doświadczenie pokazuje, że jeśli z jakiegoś powodu ofierze modlitwy przed snem - będziesz poświęcać głębokiego snu również), czytać Ewangelia, uczynić znak krzyża przed snem w swoim pokoju i łóżku, pić wodę święconą i pobłogosławić dom z nim, jeśli nie jest błogosławiony. A co najważniejsze, do spowiedzi i uczestniczyć Świętych Tajemnic Chrystusa. Wielu ludzi, którzy zaczynają się do tego planu z wiary i nadziei w Panu, czuję wielką poprawę w ich samopoczucie i zyskać duchowy spokój.

Psychologiczne propozycje mogą być następujące. Przede wszystkim pozwolić sobie nie spać, nie przeciążać się z myśli snu i jego nadejściem szybko. Często osoba cierpi bardziej od martwienia się o nie spanie niż na bezsenność. Późnym wieczorem jest czas na spokojne działania i rozmowy rozluźnione. Wybrać się na spacer przed snem, odmówić dużego posiłku, w powietrze w pomieszczeniu. Weź ciepły prysznic lub moczyć nogi w ciepłej wodzie.

Oto kolejna propozycja: moczyć dwie łyżeczki chmielu w szklance wrzątku, odstawić na 4 godziny, odcedzić, pić szklankę przed nocą. Przed snem, wetrzyj olejek lawendowy na skroniach lub spadek 3-5 kropli olejku lawendowego na kostki cukru i ssać go przed snem. Pomaga przymocować torbę lnianą z suszonych korzeni kozłka na czele łóżku. Zaobserwowano, że ciemny pościel pomaga uspokoić układ nerwowy.

Apteki mają środków uspokajających, które mogą być wykorzystane do uspokojenia i poprawy snu. Konsultacja lekarska pomoże. Nasenne powinny być podejmowane wyłącznie pod kierunkiem lekarza; nalewek i uspokajający wyciągi mogą być stosowane niezależnie.

Pamiętaj, że duchowe i fizyczne zdrowie - jest darem Boga i trzeba traktować je ostrożnie.

Zobacz profil autora http://o-depresji.board-directory.net

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Psycholog Warszawa lokalizacja