O depresji, nerwicy, zaburzeniach odżywiania, fobii, uzależnieniach, kto kategoryzuje hotele

O depresji, forum o depresji


You are not connected. Please login or register

współczesne pokusy

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 współczesne pokusy on Czw Sie 09, 2012 1:40 pm

Admin


Admin
Dangerous "infekcja" (współczesne pokusy).

50 lat stara kobieta odwiedza swojego lekarza ze swoim 23 letniej córki V. okoliczności, które doprowadziły do ​​nich na wizytę u lekarza są takie: dziewczyny, do niedawna student jednej z uczelni w stolicy, był zakochany z kreatywnością ( jeżeli można powiedzieć) o słynnej grupy zachodniej rockowej. Stworzyła całą kolekcję nagrań audio i wideo, wycinki z gazet i czasopism, zdjęć tych muzyków. Trwało to rok do półtora roku.

Muzyka rockowa ma duży wpływ zarówno na psychiczne, jak również stanu fizycznego danej osoby. Znany badacz z rock and rolla Jana Pawła Regembal pisze: "siła rocka jest w nieregularne pulsacje, rytmów, wywołując reakcję psychiczną biologicznej organizmu, zdolną do wpływania na funkcje różnych narządów ciała ( w części, uderzenie może przyspieszyć bicie serca i zwiększyć ilość adrenaliny, a także podniecenia seksualnego).

Jeśli, na przykład, krótki rytm wynosi 1 ½ uderzeń na sekundę i towarzyszy silną presją super-niskich częstotliwości (15-30 Hz), może mocno pobudzić osoby. Jeśli rytm jest równy 2 bity na sekundę, z taką samą częstotliwością, słuchacz wpada w taniec "Trance", który jest podobny do narkotycznego jeden. Nowoczesny rock-grupy wykorzystują widmo 80 tysięcy herców do 20, lub nawet mniej. Natężenie dźwięku sięga 120 decybeli, choć ludzki słuch jest dostrojony do średniego natężenia 55 dB. Jest to zdecydowany szturm na całego człowieka. Zdarzały się przypadki, kiedy nadmiar wysokich lub niskich częstotliwości silnie traumatyczne mózg.

Zobacz profil autora http://o-depresji.board-directory.net

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Psycholog Warszawa lokalizacja