O depresji, nerwicy, zaburzeniach odżywiania, fobii, uzależnieniach, kto kategoryzuje hotele

O depresji, forum o depresji


You are not connected. Please login or register

Internet przyciąga ją jak magnes

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Internet przyciąga ją jak magnes on Czw Sie 09, 2012 1:39 pm

Admin


Admin
Darmowy dostęp do Internetu stał się dostępny w instytucie, gdzie V. był studentem. Co się stało! Dziewczyna zaczęła pomijać wykłady, jej stopnie spadły. Wszystkie jej myśli zajęte idoli rockowych. Skoczyła z miejsca na miejsce, szukając nowych szczegółów dotyczących życia osobistego, smaków, zwyczaje swoich ulubionych.

Z czasem zdolność do "surfowania" w Internecie wyraźnie stały się niewystarczające i V. zaczął szukać innego rodzaju połączenia. W międzyczasie dziewczyny sfera zainteresowania poszerzył się, zaczęła interesować się znacznie, która, jak ona to ujął, "To wstyd wspomnieć." Internet przyciąga ją jak magnes, V. nie mógł bez niej żyć nawet dni. Myślała, że ​​czas został zmarnowany, jeśli nie mogła zanurzyć się w "morzu fascynujących informacji."

Zachowanie V. 's zmienił się zauważalnie. Zaczęła być rozdrażnione, rozmawiał z powrotem do matki. Z braku snu (bo dostęp do Internetu jest tańszy w nocy) jej głowa zaczęła boleć, jej wzrok pogorszył. W Internet-Café, która zaczęła regularnie odwiedzać, zrobiła podejrzane znajomości. Raz była oferowana heroiny i "trawa", która dziewczyna przyznała, próbowała, i więcej niż raz. "Myślałem, - powiedziała - że to pomoże mi w moim zmęczeniem, aby przezwyciężyć senność." W ciągu roku V. został wydalony z instytutu dla ubogich klas, ale to nie trzeźwy ją. Jej matka zadzwoniła na alarm, rozumiejąc, że komputer, a raczej pasja, by całkowicie zniszczyć jej jedyna córka.

Zobacz profil autora http://o-depresji.board-directory.net

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Psycholog Warszawa lokalizacja