O depresji, nerwicy, zaburzeniach odżywiania, fobii, uzależnieniach, kto kategoryzuje hotele

O depresji, forum o depresji


You are not connected. Please login or register

Dziewczyna słuchała uważnie

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Dziewczyna słuchała uważnie on Czw Sie 09, 2012 1:39 pm

Admin


Admin
Matka nazywa siebie osobą religijną. V. mówi: "Wierzę w Boga, ale prawie nigdy nie chodzą do kościoła". Mimo to, zgodziła się odwiedzić tylko prawosławnego psychoterapeuty.

Dzięki Bogu, dziewczyna uznała, że ​​w ciągu ostatnich dwóch lat nie miała żyć prawdziwe, ale "wirtualny" świat, był więźniem swoich pasji. To pasja, pozornie może być Internetmania może. Patrząc na obraz Matki Bożej w moim biurze, V. zapytał miejmy nadzieję:

- Czy Pan mi pomóc?

- Oczywiście, On pomoże, - odpowiedziałem, - nic nie jest niemożliwe dla Boga. Musisz poprosić Go o to z całego serca, zacząć chodzić do kościoła, naprawdę żałować za swoje grzechy i mieć mocne postanowienie nie wracać do nich.

Dziewczyna słuchała uważnie, a w jej załzawione oczy, jak mi się wydawało, promyk nadziei pojawił. Mam przepisane leki uspokajające, liczne zalecenia, a my oddzielone, zgadzając się na spotkanie w tygodniu. Była to pierwsza wizyta kliniczne związane z Internetem w mojej praktyce. Niestety, wydaje się, że można się spodziewać innych podobnych typów wizyt.

Zobacz profil autora http://o-depresji.board-directory.net

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Psycholog Warszawa lokalizacja