O depresji, nerwicy, zaburzeniach odżywiania, fobii, uzależnieniach, kto kategoryzuje hotele

O depresji, forum o depresji


You are not connected. Please login or register

Psychologiczne propozycje mogą być następujące.

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Admin


Admin
Psychologiczne propozycje mogą być następujące. Przede wszystkim pozwolić sobie nie spać, nie przeciążać się z myśli snu i jego nadejściem szybko. Często osoba cierpi bardziej od martwienia się o nie spanie niż na bezsenność. Późnym wieczorem jest czas na spokojne działania i rozmowy rozluźnione. Wybrać się na spacer przed snem, odmówić dużego posiłku, w powietrze w pomieszczeniu. Weź ciepły prysznic lub moczyć nogi w ciepłej wodzie.

Oto kolejna propozycja: moczyć dwie łyżeczki chmielu w szklance wrzątku, odstawić na 4 godziny, odcedzić, pić szklankę przed nocą. Przed snem, wetrzyj olejek lawendowy na skroniach lub spadek 3-5 kropli olejku lawendowego na kostki cukru i ssać go przed snem. Pomaga przymocować torbę lnianą z suszonych korzeni kozłka na czele łóżku. Zaobserwowano, że ciemny pościel pomaga uspokoić układ nerwowy.

Apteki mają środków uspokajających, które mogą być wykorzystane do uspokojenia i poprawy snu. Konsultacja lekarska pomoże. Nasenne powinny być podejmowane wyłącznie pod kierunkiem lekarza; nalewek i uspokajający wyciągi mogą być stosowane niezależnie.

Pamiętaj, że duchowe i fizyczne zdrowie - jest darem Boga i trzeba traktować je ostrożnie.

Zobacz profil autora http://o-depresji.board-directory.net

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Psycholog Warszawa lokalizacja